Події
Війна в Україні
Від ворожих обстрілів у Марганці постраждали четверо людей

Від ворожих обстрілів у Марганці постраждали четверо людей

Увечері 16 лютого ворог завдавав ударів по Марганецькій та Мирівській громадах. Постраждали четверо людей. Одного з потерпілих госпіталізовано.

Також захисники неба знищили над областю 2 ворожих БпЛА.

Про це повідомив очільник Дніпро ОВА Сергій Лисак.

“Найбільше від ворожого терору потерпав Марганець. Від вечора агресор кілька разів бив по місту артилерією.

Постраждали четверо людей. 64-річна жінка. І чоловіки 22, 26 та 54 років. Один із потерпілих госпіталізований в стані середньої тяжкості. 

Сталася пожежа, яку рятувальники оперативно приборкали. 

Понівечені навчальний заклад, адмінбудівля, промислове та комунальне підприємства, 8 магазинів, кафе, юридичний центр. 

Пошкоджені 8 багатоквартирних будинків і 4 приватні. Потрощені господарська споруда, гараж, авто. Зачепило лінію електропередач.

Також окупанти обстріляли села в Марганецькій та Мирівській громадах. Там минулося без загиблих і поранених.

Вночі підрозділи ПвК "Схід" знищили над областю 2 БпЛА,” ― написав Сергій Лисак.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

У Марганці Нікопольського району на пожежі жінка отримала отруєння продуктами горіння;

У Кривому Розі надзвичайники витягли з водойми тіло потопельника;

У Дніпрі патрульні надали допомогу чоловікові в безпорадному стані.

2025-02-17 09:00:00
true
Відео Дня








Архів Новин