Від ворожих обстрілів у Марганці постраждали четверо людей
Увечері 16 лютого ворог завдавав ударів по Марганецькій та Мирівській громадах. Постраждали четверо людей. Одного з потерпілих госпіталізовано.
Також захисники неба знищили над областю 2 ворожих БпЛА.
Про це повідомив очільник Дніпро ОВА Сергій Лисак.
“Найбільше від ворожого терору потерпав Марганець. Від вечора агресор кілька разів бив по місту артилерією.
Постраждали четверо людей. 64-річна жінка. І чоловіки 22, 26 та 54 років. Один із потерпілих госпіталізований в стані середньої тяжкості.
Сталася пожежа, яку рятувальники оперативно приборкали.
Понівечені навчальний заклад, адмінбудівля, промислове та комунальне підприємства, 8 магазинів, кафе, юридичний центр.
Пошкоджені 8 багатоквартирних будинків і 4 приватні. Потрощені господарська споруда, гараж, авто. Зачепило лінію електропередач.
Також окупанти обстріляли села в Марганецькій та Мирівській громадах. Там минулося без загиблих і поранених.
Вночі підрозділи ПвК "Схід" знищили над областю 2 БпЛА,” ― написав Сергій Лисак.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
У Марганці Нікопольського району на пожежі жінка отримала отруєння продуктами горіння;
У Кривому Розі надзвичайники витягли з водойми тіло потопельника;
У Дніпрі патрульні надали допомогу чоловікові в безпорадному стані.






