Скорботна, страшна, жахлива новина для освітян, учнів та батьків Марганця (Дніпропетровська обл.). Захищаючи Україну, загинув вчитель фізичної культури Марганецького ліцею №7 Віталій Віталійович Гордієнко.

«На жаль, війна забирає життя кращих українців. Його життя обірвалося раптово та стало для всіх нас сильним ударом. У нашій пам’яті й серцях він назавжди залишиться героєм!

Віталій Віталійович – надійний, відповідальний, товариський – таким пам’ятатимемо його завжди.

У цей важкий час приносимо щирі співчуття сім’ї, рідним та близьким, розділяємо їх біль та схиляємо голову в глибокій шані та скорботі.

Світла пам’ять герою.

Царство небесне», - пишуть мешканці міста.

Кубок Дніпропетровщини з бадмінтону виграли спортсмени з Дніпра, Харкова та Одеси;

18-річна дзюдоїстка Єлизавета Литвиненко стала віце-чемпіонкою Grand Prix в Португалії;

16-річний бадмінтоніст Федір Тюрін з Дніпра виграв 2 медалі на турнірі в Швеції.